a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 مزرعه سبز اورازان.
تمامی حقوق محفوظ است.

026-34303736

0912-1816136

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

عسل ارگانیک اعجاز بی رقیب طبیعت

عسل ارگانیک اورازان > مقاله  > عسل ارگانیک اعجاز بی رقیب طبیعت

عسل ارگانیک اعجاز بی رقیب طبیعت

عسل ارگانیک مایع کم رنگ و کم و بیش غلیظ و شربتی شکل و شیرین است که بر اثر جمع‌آوری نوش گلها در کندو به منظور تغذیه افراد تهیه می‌شود. معمولاً عسل به وسیله زنبوران ماده و عقیمی که کارگر نامیده می‌شوند، از شیره گلها، برگها، دمبرگ ای نباتات جمع‌آوری می شود زنبور کارگر ، شیره گیاهان را وارد دهانش میکند و با آب دهان مخلوط میسازد و فرو میبرد و آن را وارد محفظه ای میکند موسوم به کیسه عسل که در شکمش قرار دارد.
قسمتی از این شیره گیاهی وارد روده زنبور می شود و قسمت دیگر هم به مصرف تغذیه خود زنبور می رسد و قسمت دیگر به دهان زنبور برمیگردد و زنبور آن را در حجره هایی خالی می کند که به همین منظور ساخته است.
خواص درمانی انواع عسل ارگانیک
عسل ارگانیک گون
تقویت کننده مغز و اعصاب و انرژی زا و تقویت حافظه، برای کم خونی مفید است، خواب آور، تقویت معده، ملین، مفید برای زخم‌های چشم و دردهای چشم، ورم ملتحمه چشم، برای خشونت سینه و حلق و حنجره، مفید برای گرفتگی صدا، تقویت روده، درد کلیه، مثانه، مجاری ادراری.
عسل سیاه دانه
مفید برای بیماری‌های تنفسی، شکم درد، یبوست، مفید برای دردهای رحمی، درخشان کردن رنگ رو، قاعده‌آور، مفید برای ذخم عمومیبدن، ازدیادشیر، رفع سردرد، تقویت کننده مغز و اعصاب.
عسل ارگانیک کنار
مقوی و انرژی زا بوده و فعال کننده حافظه و رشد کودکان، مسهل سفرا، حرارت بدن را فرو مینشاند، مؤثر و بازکننده گرفتگی هاست، کرم معده و روده را از بین میبرد، مفید برای گرم مزاجان، برای ناراحتی ها و زخم زوده و تب مفید است.
برای سستی اعضا، تقویت مو، جلوگیری از ریزش مو، تقویت اعصاب و تحلیل ورم‌های گرم مفید است.
عسل ارگانیک آویشن
تقویت کننده مغز و اعصاب و انرژی‌زا و تقویت حافظه، مفید برای عادت های ماهیانه دردناک، برای دردهای شکمی و روده مفید است، برای سرفه و گلودرد و برای دیابت مفید است، برای عفونت های عمومی بدن نافع است. برای پانسمان زخم های بستر نافع است.

دیدگاه خود را بنویسید