a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 مزرعه سبز اورازان.
تمامی حقوق محفوظ است.

026-34303736

0912-1816136

021-22073814

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

چرا عسل ارگانیک ؟

عسل ارگانیک اورازان > مقاله  > چرا عسل ارگانیک ؟

چرا عسل ارگانیک ؟

عسل ارگانیک طبیعی ترین نوع عسل است . امروزه با بالا رفتن اهمیت مصرف محصولات طبیعی و ارگانیک، آنهایی که به فکر سلامتی خود هستند همیشه در پی این نوع از محصول میگردند . یکی از با ارزش ترین فرآورده طبیعی که حشرات تولید می کنند عسل ارگانیک است. زنبور عسل با سر زدن به تعداد بیشماری گل شهد موجود در آنها رو خورده و در طی یک فراید تبدیل به عسل ارگانیک میکند.
حالا چرا عسل ارگانیک …
از آنجایی که افراد سود جو برای کسب درآمد بیشتر اقدام به تولید عسل غیر طبیعی میکنند انتخاب یه عسل خوب و ارگانیک کار دشواری شده است زیرا پی بردن به این موضوع و تشخیص عسل (طبیعی) از غیر طبیعی فقط از طریق آزمایشات خاص ممکن است. همچنین برخی از زنبورداران از شکر برای تغذیه زنبور استفاده میکنند . وقتی زنبور از شهد گیاه به طور طبیعی استفاده میکند پس عسل به دست آمده ارزش غذایی بالاتری نسبت به عسل تغذیه ای (آب شکر) دارد.
شرکت مزرعه سبز اورازان همیشه تلاش کرده تا عسل ارگانیک درجه یک و عسل ارگانیک و طبیعی را در اختیار مصرف کننده قرار دهد تا مشتری با خیالت راحت عسل را میل کند. در تولید این عسل ها اسفاده از مواد شیمیایی به صفر یا حداقل رسیده است و هیچ گونه تغذیه کمکی نیز صورت نمیگیرد و زنبورستان ها از مناطق آلوده شهری و سم پاشی مزارع در حداکثر فاصله قرار داشته و در تمامی مراحل تولید و بسته بندی این محصول بیشترین و سختگیرانه ترین نظارت ها توسط اساتید این صنعت صورت میگیرد، که همه این موارد باعث بوجود آمدن یک ماده غذایی، دارویی و استثنایی به نام عسل اورازان شده است .

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید