a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 مزرعه سبز اورازان.
تمامی حقوق محفوظ است.

026-34303736

0912-1816136

021-22073814

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

عسل طبیعی چه ویژگی هایی دارد ؟

عسل ارگانیک اورازان > مقاله  > عسل طبیعی چه ویژگی هایی دارد ؟

— عسل طبیعی چه ویژگی هایی دارد ؟

عسل طبیعی به عسلی گفته می شود که در فرایند تولید آن از هیچ روش مصنوعی استفاده نشده باشد و کلیه پروسه جمع آوری شهد و تولید عسل طبیعی به صورت کاملا طبیعی انجام شده باشد . از آنجایی که روز به روز جمعیت زنبوران عسل در حال کم شدن است و طبیعت روبه افول است و در مقابل درخواست عسل طبیعی و محبوبیت این نوع عسل بسیار زیاد شده است . از طرفی تولید عسل های تقلبی در بازار افزایش یافته است و همین موضوع ارزش عسل طبیعی را بالا برده و همین مسئله شرکت دانش بنیان عسل اورازان را بر این داشته تا با تولید عسل طبیعی و عسل ارگانیک نیاز بازار را پاسخگو باشد.

 • دارا داشتن گواهینامه ارگانیک
  برای اینکه یک برند عسل گواهینامه ارگانیک دریافت کند باید ویژگیهای زیر را داشته باشد :
  ۱- شهد بدست آمده از گلهای طبیعی بوده باشد که فاقد سم است
  ۲- پرورش زنبور عسل باید بدون ارتقای ژنتیکی باشد
  ۳- نوع و روش استخراج زنبور عسل
  ۴- روند حرارت دهی به عسل
  ۵- بسته بندی محصول
 • رویه تولید عسل ارگانیک
  در تولید این عسل باید یک سری فاکتور های رعایت شود این فاکتورها شامل : نداشتن آنتی بیوتیک،آفت کش، آلودگی های محیطی، دور بودن از آلودگی های شهری و پاستوریزه کردن عسل از طریق حرارت دادن
 • عطر و طعم متفاوت.
  عسل طبیعی به دلیل اینکه زنبور برای تولیدش از گیاهان طبیعی شهد جمع آوری کرده است دارای رنگ بهتر و طعم لذیذتر و واقعی تری دارد و همین مسئله محبوبیت عسل طبیعی نسبت به عسل تقلبی را افزایش یافته است و مردم سعی بر خریدن بیشتر این نوع عسل دارند.
 • غنی از مواد معدنی
  زنبور عسل وقتی از گیاهان طبیعی تغذیه کند عسل بدست آمده نسبت به عسل غیر طبیعی از مواد معندنی بیشتری برخوردار است که سرشار از آنتی اکسیدان است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید