a

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 مزرعه سبز اورازان.
تمامی حقوق محفوظ است.

026-34303736

0912-1816136

021-22073814

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

بهترین عسل ایران

عسل ارگانیک اورازان > مقاله  > بهترین عسل ایران

بهترین عسل ایران

بهترین عسل ایران شرکت دانش بنیان مزرعه سبز اورازان از سال های دور در زمینه زنبور داری پیشرفته وتولید عسل های بکر و طبیعی فعالیت داشته است و از چند سال گذشته مجموعه تولیدات زنبورستان خود را در حوزه ارگانیک در تمامی فروشگاه های معتبر ارگانیک کشور عرضه می نماید.

مدیرعامل شرکت مهندس طهماسبی کارشناسی ارشد رشته مهندسی صنایع غذایی (دارای ثبت اختراع اولین نوشیدنی بر مبنای عسل به شماره ثبت:۸۲۹۰۳) و فعال در زمینه تحقیقات و برندینگ عسل می باشد. و مدیر شرکت مهندس قربانپور کارشناس ارشد بازاریابی است که تجربه بیش از ۲۰ سال مدیریت در معتبر ترین کارخانه صنایع غذایی را دارا می باشد.

محمدرضا طهماسبی مدیر عامل شرکت مزرعه سبز اورازان که محصولات خودرا با نام تجاری اورازان به بازار عرضه میکند توانسته با بهری گیری از علم و تکنولوژی روز دنیا و تلفیق آن با تجارب زنبورداران سنتی و با دانش در این زمینه و دورهم جمع کردن یک کادر بسیار مجرب و تحصیلکرده در این زمینه، عسل اورازان را به مطرح ترین برند بهترین عسل ایران تبدیل کند به طوری که مردم عزیز کشورمان دیگر برای خرید یک عسل طبیعی درجه یک مشکلی نداشته یاشند و بتوانند به راحتی آن را از فروشگاه‌های معتبر سراسر ایران خریداری کند.

شرکت در سال ۹۷ توانست با صادرات عسل اورازان به کشور های خلیج فارس و چند کشور اوروپایی و کشورهای آسیای شرقی، برند اورازان را در سطح دنیا مطرح کند و در نمایشگاهی که در قطر برگزار شد به عنوان یک از برندهای عسل در منطقه خود را مطرح کند.

در نظر سنجی های میدانی که در تهران و چند شهر دیگر در ایران انجام شد برند عسل اورازان از نظر مردم به عنوان بهترین عسل ایران به علت تداوم، خلاقیت در بسته بندی، تداوم و کیفیت، مشتری مداری و قیمت مناسب و منصفانه انتخاب شد.

علت تولید این محصول به طور کلی برای پر کردن خلاء برند معتبر در زمینه عسل بود که به یاری خدا و پشتیبانی مردم عزیز کشورمن ایران این امر محقق شود.

 

کلیدواژه‌ها : بهترین عسل ایران,محبوبترین عسل ایران,معروفترین عسل,بهترین عسل ارگانیک,عسل ارگانیک,بهترین عسل ارگانیک ایران,عسل طبیعی,عسل محلی

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید