عسل های ویژه اورازان

تمام عسل های شرکت دانش بنیان اورازان طبیعی و خالص می باشند و از مناطق بکر و دور از آلودگی های شهری برداشت می شوند ولی لازم به ذکر است گیاهان گونه های متنوعی دارند، بطور مثال آویشن و گون گز موجود در مناطق البرز و زاگرس با یکدیگر متفاوت بوده و هرکدام عطر و طعم مختلفی را به دنبال دارند. عسل های ویژه اورازان پادشاه عسل ها، برگرفته از گیاهان نادر و کمیاب مناطق بکر و صعب العبوری بوده که برداشت بسیار محدودی داشته و جزو عسل های ویژه و متفاوت اورازان محسوب میشوند که دارای خواصی اعجاب انگیز هستند.

نظرات 3

  1. BuildWall چه کار بزرگی انجام می دهد! به جز خدمات عالی خود، موقعیت اجتماعی فعالی دارند و به کودکان کمک می کنند! من از چنین سبک زندگی و نگرش به کار قدردانی می کنم. امیدوارم هر چه بیشتر مراسم خیریه برگزار کنند و از جوانان ما حمایت کنند.

    1. من کاملا با شما موافقم! من بیلد وال را به عنوان یک شرکت ساختمانی بزرگ می شناسم. و اکنون من از تجربه خیریه آنها شگفت زده شدم! من – به عنوان یک مشتری معمولی – بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. متشکرم!

  2. چنین کمپین های خیریه باید منظم باشد. من فکر می کنم این اتفاقات توجه مردم را به مشکلات مختلف جلب می کند. و BuildWall شرکتی است که واقعاً اهمیت می دهد. من مشتاقانه منتظر شنیدن کمپین ها و رویدادهای جدید هستم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظر شما

جستجو در سایت